7 akcí
akce v pátek 27. září 2024
XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná

XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná" - Odborné sympozium v Zimní zahradě Priessnitzova sanatoria

27.09.2024 od 09:00 do 13:00 hod.
Rok se s rokem sešel a Vlastivědné muzeum Jesenicka, Státní okresní archiv Jeseník, Společnost Vincenze Priessnitze, Vojenská lázeňská a rekreační zařízení a Městská kulturní zařízení Jeseník si Vás dovolují pozvat na tradiční svatováclavské setkání, jehož tématem se letos stala válka a vojenství tohoto regionu.
XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná

XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná" - Komentovaná prohlídka výstavy „K líci zbraň! Militaria ze sbírek Vlastivědného muzea Jesenicka

27.09.2024 od 15:30 do 16:00 hod.
XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná

XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná" - Koncert pěveckého sboru Gaudeamus z Brna v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Jeseníku

27.09.2024 od 17:00 do 18:00 hod.
akce v sobotu 28. září 2024
XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná

XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná" - Mše svatá a piektní akt k uctění památky řádových sester v Bílé Vodě.

28.09.2024 od 09:30 do 10:30 hod.
XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná

XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná" - Tradiční přednáška v bělovodském muzeu.

28.09.2024 od 11:00 do 12:00 hod.
XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná

XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná" - Přednáška „Hudba za druhé světové války“ v Rytířském sále Vodní tvrze

28.09.2024 od 14:00 do 15:00 hod.
XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná

XXIV. svatováclavské setkání na téma „Byla vojna vypsaná" - Koncert ke Dni české státnosti - Vojenská hudba Olomouc v Rytířském sále Vodní tvrze v Jeseníku.

28.09.2024 od 16:00 do 17:00 hod.
 7 akcí